Skip to the content

Undervisningspersonale

Anja Poulsen

Kordirigent, sang og PULSE i Midsund

anja.poulsen@molde.kommune.no

Telefon : 92059075

Anna Laila With Due

Piano, keyboard

Anne Karin Korsbrekke

Piano, keyboard, musikklek 

Arne Torvik

Piano, keyboard, bandsamspill, kreativ musikkproduksjon

arne.torvik@molde.kommune.no

Telefon : 95866939

Arnt Inge Torheim

Gitar, band, musikk og helse

Atanas Bogdanov Andonov

Gitar, el-bass, slagverk

atanas.andonov@molde.kommune.no

Telefon : 97099902

Boyan Belovsky

Gitar, band

boyan.belovsky@molde.kommune.no

Telefon : 92606076

Cesilie Torheim

Klarinett, musikklek

Elena Sæther

Piano, keyboard

elena.saether@molde.kommune.no

Telefon : 41224764

Elin Krogsæter - Permisjon

Sang, kor, musikklek, saksofon

Endre Ruset

Skriving

gravkapell@gmail.com

Telefon : 91381040

Eva Hjelen

Sekretær

eva.hjelen@molde.kommune.no

Telefon : 41561680

Felicia Goll-Rasmussen

Dans

Geir Opstad Heggdal

Fiolin, bratsj, cello, orkester

geir.heggdal@molde.kommune.no

Telefon : 90839826

Gøril Roesen

Dans

goril.roesen@molde.kommune.no

Telefon : 97028429

Halvor Holm

Saksofon

halvor.holm@molde.kommune.no

Telefon : 90183488

Hans Iversen

Sang, kor

hans.iversen@molde.kommune.no

Telefon : 99383469

Hans-Petter Gyldenskog

Slagverk, band, kreativ musikkproduksjon, Mosaikk

Hedda Lidija Romundstad

Teater, dramalek

Hilde Witzøe

Kunst

hilde.witzoe@molde.kommune.no

Telefon : 46432842

Ingrid Humstad Hodne

Musikkterapi, sang, babysang

ingrid.hodne@molde.kommune.no

Telefon : 95927713

Ingvild Aas

Rektor

Ingvild.aas@molde.kommune.no

Telefon : 91885684

Jens Kristian Mordal

Messing, sang, dirigent for Kvam og Sellanrå skolekorps, rytmekorps

Joachim Orvik

Slagverk, produksjonsteknikk, el-bass, korps i skolen

joachim.orvik@molde.kommune.no

Telefon : 95747446

Knut Morten Kårevik

Slagverk, lydteknikk

knut.karevik@molde.kommune.no

Telefon : 93429538

Lala Akselvoll

Kunst

lala.akselvoll@molde.kommune.no

Telefon : 91746748

Lars Wold

Piano, keyboard

lars.wold@molde.kommune.no

Telefon : 91380786

Leiv Skeidsvoll

Messing, Ungdomsstorbandet, dirigent for Kviltorp og Nordbyen skolekorps.

Lena Haugen

Messing, dirigent for Langmyra skolemusikkorps, babysang, musikklek

lena.haugen@molde.kommune.no

Telefon : 48000514

Magnhild Sørvik

Dans

Mai Cecilie Malones Venaas

Dans og fagkoordinator dans

mai.venaas@molde.kommune.no

Telefon : 90918551

Maria Louise Ellingsen

Sang, barnekor

Marianne Hafsaas

Fløyte, dirigent Molde juniorkorps

Matthew Thomas Barry

Messing, dirigent for Sekken skolekorps, grunnskole musikk

Per Kåre Fossum

Cello, orkester

Rakel Hoem Rinde

Babysang, musikklek, waldhorn, korpssamspill

Ramona Iren Wang Myren

Sang

ramona.myren@molde.kommune.no

Telefon : 95732555

Sara Pernille Ulvestadbakken

Sang, kordirigent

Sindre Klykken

El.bass/kontrabass, gitar, bandsamspill, Ungdomsstorbandet

sindre.klykken@molde.kommune.no

Telefon : 95940257

Steinar Andreas Rinde

Fiolin, bratsj, grunnskole musikk

Stig Rune Robertsen

Gitar, ukulele, slagverk, bygglek

stig.robertsen@molde.kommune.no

Telefon : 90073559

Synne Teiseth Norbeck

Sang, barnekor, Kultur og helse

Vânia Cunha

Kunst

vania.cunha@molde.kommune.no

Telefon : 96853108

Åshild Melkeraaen

Piano, keyboard, torader, korps i skolen, kor, koordinator Midsund

Åsta Katrine Hovde

Musikkterapeut

aasta.hovde@molde.kommune.no

Telefon : 93612490