Skip to the content

Undervisningspersonale

Anja Poulsen

Fløyte

anja.poulsen@molde.kommune.no

Telefon : 4526617575

Anna Laila With Due

Piano/keyboard

Anne Karin Korsbrekke

Piano/keyboard, musikklek lørdag

Arne Torvik

Piano/keyboard, bandsamspill

arne.torvik@molde.kommune.no

Telefon : 95866939

Arnt Inge Torheim

Gitar, band, musikk og helse

Atanas Bogdanov Andonov

Gitar, el-bass, slagverk

atanas.andonov@molde.kommune.no

Telefon : 97099902

Boyan Belovsky

Gitar, band

boyan.belovsky@molde.kommune.no

Telefon : 92606076

Cesilie Torheim

Klarinett, musikklek lørdag

Elena Sæther

Piano/keyboard, grunnskole musikk

elena.saether@molde.kommune.no

Telefon : 41224764

Elin Krogsæter

Sang, kor, musikklek, musikkterapi. saksofon

Erik Fostervoll

Piano/keyboard, sang, messing

Eva Hjelen

eva.hjelen@molde.kommune.no

Telefon : 41561680

Geir Opstad Heggdal

Fiolin, bratsj, cello, orkester

geir.heggdal@molde.kommune.no

Telefon : 90839826

Gøril Roesen

Dans

goril.roesen@molde.kommune.no

Telefon : 97028429

Halvor Holm

Saksofon

halvor.holm@molde.kommune.no

Telefon : 90183488

Hans Iversen

Sang, kor

hans.iversen@molde.kommune.no

Telefon : 99383469

Hans-Petter Gyldenskog

Slagverk, elektronisk musikkproduksjon, Kultur på tvers, band

Hilde Witzøe

Kunst

hilde.witzoe@molde.kommune.no

Telefon : 46432842

Hugo Mikal Skår

Teater

hugo.skaar@molde.kommune.no

Telefon : 41597109

Ingrid Humstad Hodne

Musikkterapi, sang, babysang

ingrid.hodne@molde.kommune.no

Telefon : 95927713

Ingvild Aas

Rektor

Ingvild.aas@molde.kommune.no

Telefon : 91885684

Iris Reder

Dans

invalid

Telefon : 45269087

Jens Kristian Mordal

Messing, sang, dirigent for Kvam/Sellanrå skolekorps, rytmekorps

Joachim Orvik

Slagverk, produksjonsteknikk, el-bass, korps i skolen

joachim.orvik@molde.kommune.no

Telefon : 95747446

Knut Morten Kårevik

Slagverk, elektronisk musikkproduksjon, lydteknikk

knut.karevik@molde.kommune.no

Telefon : 93429538

Lala Akselvoll

Kunst

lala.akselvoll@molde.kommune.no

Telefon : 91746748

Lars Wold

Piano/keyboard

lars.wold@molde.kommune.no

Telefon : 93882541

Leiv Skeidsvoll

Messing, juniorkorps, Ungdomsstorbandet, dirigent for Kviltorp/Nordbyen skolekorps og Molde janitsjar.

Lena Haugen

Messing, dirigent for Langmyra skolemusikkorps, babysang, musikklek

Linn Christine Wennersten

Teater

Mai Cecilie Malones Venaas

Dans

mai.venaas@molde.kommune.no

Telefon : 90918551

Matthew Thomas Barry

Messing, dirigent for Sekken skolekorps, korps i skolen

Per Kåre Fossum

Cello, orkester, Kultur på tvers

Rakel Hoem Rinde

Babysang, Musikklek, waldhorn, korpssamspill

Ramona Iren Wang Myren

Sang

ramona.myren@molde.kommune.no

Telefon : 95732555

Sara Pernille Ulvestadbakken

Sang, kordirigent

Sergiy Pidoprygora

Dans

Sindre Klykken

Bass, gitar, band, Ungdomsstorband

sindre.klykken@molde.kommune.no

Telefon : 95940257

Steinar Andreas Rinde

Fiolin, bratsj, grunnskole musikk

Stig Rune Robertsen

Gitar, ukulele, slagverk

stig.robertsen@molde.kommune.no

Telefon : 90073559

Thale Jørstad

Sang, barnekor, dirigent for Kammerskoret

thale.jorstad@molde.kommune.no

Telefon : 97139468

Tove Midtbø Moe

Sang, barnekor, Kulturskolens kor

Vânia Cunha

vania.cunha@molde.kommune.no

Telefon : 96853108

Vladana Nikolic

Kunst (permisjon)

Øystein Heggstad

Piano/keyboard

Åshild Melkeraaen

Koordinator Midsund, piano/keyboard, torader, musikklek, korps i skolen, kor