Skip to the content

Undervisningspersonale

Anna Laila With Due

Piano/keyboard

Anne Karin Korsbrekke

Piano/keyboard, musikklek lørdag

Arne Torvik

Piano/keyboard, bandsamspill

arne.torvik@molde.kommune.no

Telefon : 95866939

Arnt Inge Torheim

Gitar, band, musikk og helse

Atanas Bogdanov Andonov

Gitar, el-bass, slagverk

atanas.andonov@molde.kommune.no

Telefon : 97099902

Boyan Belovsky

Gitar, band

boyan.belovsky@molde.kommune.no

Telefon : 92606076

Cesilie Torheim

Klarinett, musikklek lørdag

Dragan Lazic

dragan.lazic@rauma.kommune.no

Telefon : 98549060

Elena Sæther

Piano/keyboard, grunnskole musikk

elena.saether@molde.kommune.no

Telefon : 41224764

Elin Krogsæter

Sang, kor, musikklek, musikkterapi. saksofon

Endre Ruset

Skapende skriving

gravkapell@gmail.com

Telefon : 91381040

Eva Hjelen

Sekretær

eva.hjelen@molde.kommune.no

Telefon : 41561680

Felicia Goll-Rasmussen

Dansepedagog

Geir Opstad Heggdal

Fiolin, bratsj, cello, orkester

geir.heggdal@molde.kommune.no

Telefon : 90839826

Gro Merete Hjertvik

Vi fandt ikke noget her

gro_merete@hotmail.com

Telefon : 99281432

Gøril Roesen

Dansepedagog

goril.roesen@molde.kommune.no

Telefon : 97028429

Halvor Holm

Saksofon

halvor.holm@molde.kommune.no

Telefon : 90183488

Hanne Myklebost Nordengen

Vi fandt ikke noget her

invalid

Telefon : 98492215

Hans Iversen

Sang, kor

hans.iversen@molde.kommune.no

Telefon : 99383469

Hans-Petter Gyldenskog

Slagverk, elektronisk musikkproduksjon, Kultur på tvers, band

Hedda Lidija Romundstad

Teater og dramalek

Hilde Witzøe

Kunst

hilde.witzoe@molde.kommune.no

Telefon : 46432842

Ingrid Humstad Hodne

Musikkterapi, sang, babysang

ingrid.hodne@molde.kommune.no

Telefon : 95927713

Ingvild Aas

Rektor

Ingvild.aas@molde.kommune.no

Telefon : 91885684

Jens Kristian Mordal

Messing, sang, dirigent for Kvam/Sellanrå skolekorps, rytmekorps

Joachim Orvik

Slagverk, produksjonsteknikk, el-bass, korps i skolen

joachim.orvik@molde.kommune.no

Telefon : 95747446

Julie Mordal Syslak

Dans

Knut Morten Kårevik

Slagverk, elektronisk musikkproduksjon, lydteknikk

knut.karevik@molde.kommune.no

Telefon : 93429538

Lala Akselvoll

Kunst

lala.akselvoll@molde.kommune.no

Telefon : 91746748

Lars Wold

Piano/keyboard

lars.wold@molde.kommune.no

Telefon : 91380786

Leiv Skeidsvoll

Messing, juniorkorps, Ungdomsstorbandet, dirigent for Kviltorp/Nordbyen skolekorps og Molde janitsjar.

Lena Haugen

Messing, dirigent for Langmyra skolemusikkorps, babysang, musikklek

Magnhild Sørvik

Dansepedagog

Mai Cecilie Malones Venaas

Fagkoordinator dans og dansepedagog

mai.venaas@molde.kommune.no

Telefon : 90918551

Maria Louise Ellingsen

Sangpedagog, barnekor

Marianne Hafsaas

Fløyte, dirigent

Marianne Myrbostad

myrbostadm@gmail.com

Telefon : 99499119

Matthew Thomas Barry

Messing, dirigent for Sekken skolekorps, korps i skolen

Per Kåre Fossum

Cello, orkester, Kultur på tvers

Rakel Hoem Rinde

Babysang, Musikklek, waldhorn, korpssamspill

Ramona Iren Wang Myren

Sang

ramona.myren@molde.kommune.no

Telefon : 95732555

Sara Pernille Ulvestadbakken

Sang, kordirigent

Silje Holte

Dans

silje.holte@molde.kommune.no

Telefon : 97349573

Sindre Klykken

El.bass/kontrabass, gitar, bandsamspill, Ungdomsstorbandet

sindre.klykken@molde.kommune.no

Telefon : 95940257

Steinar Andreas Rinde

Fiolin, bratsj, grunnskole musikk

Stig Rune Robertsen

Gitar, ukulele, slagverk

stig.robertsen@molde.kommune.no

Telefon : 90073559

Synne Teiseth Norbeck

Sang, barnekor, drama MDD (permisjon 2020-21)

Tendai Malvine Makurumbandi

Dansepedagog (vikar)

Vânia Cunha

Kunst

vania.cunha@molde.kommune.no

Telefon : 96853108

Vladana Nikolic

Kunst

Åshild Melkeraaen

Koordinator Midsund, piano/keyboard, torader, musikklek, korps i skolen, kor

Åsta Katrine Hovde

Musikkterapeut

aasta.hovde@molde.kommune.no

Telefon : 93612490