Skip to the content

Undervisningspersonale

Anna Laila With Due

Piano/keyboard

Anne Karin Korsbrekke

Piano/keyboard, musikklek lørdag

Arne Torvik

Piano/keyboard, bandsamspill

arne.torvik@molde.kommune.no

Telefon : 95866939

Arnt Inge Sæter

Trekkspill, musikkterapi

Arnt Inge Torheim

Gitar, band, musikk og helse

Atanas Bogdanov Andonov

Gitar, el-bass, slagverk

nako_musikk@yahoo.no

Telefon : 97099902

Boyan Belovsky

Gitar, band

boyan.belovsky@molde.kommune.no

Telefon : 92606076

Brit Polden Sande

Kunst 

britpolden@hotmail.com

Telefon : 48038670

Cesilie Torheim

Klarinett, musikklek lørdag

Elena Sæther

Piano/keyboard, grunnskole musikk

elena.saether@gmail.com

Telefon : 41224764

Elin Krogsæter

Sang, kor, musikklek, musikkterapi. saksofon

elinbarlaup@hotmail.com

Telefon : 48142469

Erik Fostervoll

Piano/keyboard, sang, messing

erik.fostervoll@gmail.com

Telefon : 90040410

Geir Opstad Heggdal

Fiolin, bratsj, cello, orkester

geir.heggdal@molde.kommune.no

Telefon : 90839826

Gøril Roesen

Dans

goril.roesen@molde.kommune.no

Telefon : 97028429

Halvor Holm

Saksofon

halvor.holm@molde.kommune.no

Telefon : 90183488

Hans Iversen

Sang, kor

hans.iversen@molde.kommune.no

Telefon : 99383469

Hans-Petter Gyldenskog

Slagverk, elektronisk musikkproduksjon, Kultur på tvers, band

Hilde Witzøe

Kunst

hilde.witzoe@molde.kommune.no

Telefon : 46432842

Ingrid Humstad Hodne

Musikkterapi, sang, babysang

ingrid.hodne@gjemnes.kommune.no

Telefon : 95927713

Jasmina Zivic

Fløyte, juniorkorps

jasmina.zivic@molde.kommune.no

Telefon : 46236016

Jens Kristian Mordal

Messing, sang, dirigent for Kvam/Sellanrå skolekorps, rytmekorps

Joachim Orvik

Slagverk, produksjonsteknikk, el-bass, korps i skolen

Karin Skjetne

Teater, Kultur på tvers

karin.skjetne@molde.kommune.no

Telefon : 90778568

Knut Morten Kårevik

Slagverk, elektronisk musikkproduksjon, grunnskole musikk, lydteknikk

knut.karevik@molde.kommune.no

Telefon : 93429538

Lala Akselvoll

Kunst

liliyapodoprigor@gmail.com

Telefon : 91746748

Lars Wold

Piano/keyboard

lars.wold@molde.kommune.no

Telefon : 93882541

Leiv Skeidsvoll

Messing, juniorkorps, Ungdomsstorbandet, dirigent for Kviltorp/Nordbyen skolekorps og Molde janitsjar.

Lena Haugen

Messing, dirigent for Langmyra skolemusikkorps, babysang, musikklek

Linn Christine Wennersten

Teater

Mai Cecilie Malones Venaas

Dans

mai.venaas@molde.kommune.no

Telefon : 90918551

Matthew Thomas Barry

Messing, dirigent for Sekken skolekorps, korps i skolen

Per Kåre Fossum

Cello, orkester, Kultur på tvers

Rakel Hoem Rinde

Babysang, Musikklek, waldhorn, korpssamspill

Sara Pernille Ulvestadbakken

Sang, kordirigent

Sindre Klykken

Bass, gitar, band, Ungdomsstorband

sindre.klykken@molde.kommune.no

Telefon : 95940257

Stefan Bocken

Klarinett, saksofon

Steinar Andreas Rinde

Fiolin, bratsj, grunnskole musikk

Stig Rune Robertsen

Gitar, ukulele, slagverk

stigrobertsen@gmail.com

Telefon : 90073559

Synne Teiseth Norbeck

Sang, barnekor, drama MDD

Thale Jørstad

Sang, barnekor, dirigent for Kammerskoret

thale.jorstad@molde.kommune.no

Telefon : 97139468

Tove Midtbø Moe

Sang, barnekor, Kulturskolens kor

Vladana Nikolic

Kunst

Øystein Heggstad

Åshild Melkeraaen

Koordinator Midsund, piano/keyboard, torader, musikklek, korps i skolen, kor