Undervisningspersonale

Anna Laila With Due

Anna Laila With Due

  • Piano/Keyboard

Epost: anna.laila.with.due@molde.kommune.no

Tlf.: 71213135

Mobil: 95797361


Anne Karin Korsbrekke

Anne Karin Korsbrekke

  • Musikklek lørdag
  • Piano/Keyboard


Arne Torvik

Arne Torvik

  • Band - rytmisk piano / tangent
  • Bandsamspill
  • Elektronisk musikkproduksjon
  • Piano/Keyboard

Epost: arne.torvik@molde.kommune.no

Mobil: 95866939


Arnt Inge Sæter

Arnt Inge Sæter

  • Trekkspill

Epost: arnt.inge.saeter@molde.kommune.no

Mobil: 90024803


Arnt Inge Torheim

Arnt Inge Torheim

  • Band - rytmisk gitar
  • Bandsamspill
  • Gitar

Epost: arnt.inge.torheim@molde.kommune.no

Mobil: 91738200


Atanas Bogdanov Andonov

Atanas Bogdanov Andonov

  • Gitar

Epost: nako_musikk@yahoo.no

Tlf.: 97099902

Mobil: 97099902


Boyan Belovsky

Boyan Belovsky

  • Band - rytmisk gitar
  • Bandsamspill
  • Gitar

Epost: boyan.belovsky@molde.kommune.no

Mobil: 92606076


Brit Polden Sande

Brit Polden Sande

  • Kunst 1.-2. trinn
  • Kunst 5.-7. trinn

Epost: britpolden@hotmail.com

Tlf.: 48038670

Mobil: 48038670


Cesilie Torheim

Cesilie Torheim

  • Klarinett
  • Musikklek lørdag

Epost: cesilie.torheim@molde.kommune.no

Mobil: 99787227


Edvin Eriksen

  • Ingen fag

Epost: edvin.eriksen@gjemnes.kommune.no

Mobil: 97036600


Elena Sæther

  • Ingen fag

Epost: elena.saether@gmail.com

Mobil: 41224764


Elin Krogsæter

  • Ingen fag

Epost: elinbarlaup@hotmail.com

Mobil: 48142469


Erik Fostervoll

  • Ingen fag

Epost: erik.fostervoll@gmail.com

Tlf.: 90040410

Mobil: 90040410


Geir Opstad Heggdal

Geir Opstad Heggdal

  • Bratsj
  • Fele - folkemusikk
  • Fiolin
  • Orkester

Epost: geir.heggdal@molde.kommune.no

Mobil: 90839826


Gøril Roesen

Gøril Roesen

  • Dans 1.- 2. trinn
  • Dans 4.-5. trinn
  • Dans 4-5 år knøttedans
  • Dans 6.-8. trinn
  • Dans fra 9.trinn
  • Dans voksne jazz
  • Dans voksne øvet

Epost: goril.roesen@molde.kommune.no

Tlf.: 97028429

Mobil: 97028429


Halvor Holm

Halvor Holm

  • Saxofon

Epost: halvor.holm@molde.kommune.no

Tlf.: 71228230

Mobil: 90183488


Hans Iversen

Hans Iversen

  • Piano/Keyboard
  • Sang

Epost: hans.iversen@molde.kommune.no

Tlf.: 71490922

Mobil: 99383469


Hans-Petter Gyldenskog

Hans-Petter Gyldenskog

  • Band - rytmisk slagverk
  • Bandsamspill
  • Elektronisk musikkproduksjon
  • Slagverk


Hilde Witzøe

Hilde Witzøe

  • Kunst 1.-2. trinn
  • Kunst 5.-7. trinn

Epost: hilde.witzoe@molde.kommune.no

Mobil: 46432842


Ingrid Bøe

  • Ingen fag

Epost: ingridboe@msn.com

Mobil: 46769613


Ingrid Humstad Hodne

  • Ingen fag

Epost: ingrid.hodne@gjemnes.kommune.no

Mobil: 95927713


Ingvild Aas

Ingvild Aas

  • Ingen fag

Epost: Ingvild.aas@molde.kommune.no

Tlf.: 71174515

Mobil: 91885684


Jasmina Zivic

Jasmina Zivic

  • Fløyte

Epost: jasmina.zivic@molde.kommune.no

Mobil: 46236016


Jens Kristian Mordal

Jens Kristian Mordal

  • Althorn
  • Band - rytmisk gitar
  • Gitar
  • Instruksjon og ledelse - Ensembleledelse
  • Kornett - trompet

Epost: jens.kristian.mordal@molde.kommune.no

Tlf.: 71256595

Mobil: 91575722


Joachim Orvik

  • Ingen fag

Epost: joachim.orvik@midsund.kommune.no

Mobil: 95747446


Karin Skjetne

Karin Skjetne

  • Barneteater 5.-7. trinn
  • Ungdomsteater

Epost: karin.skjetne@molde.kommune.no

Mobil: 90778568


Knut Morten Kårevik

Knut Morten Kårevik

  • Slagverk

Epost: knut.karevik@molde.kommune.no

Mobil: 93429538


Lala Akselvoll

  • Ingen fag

Epost: liliyapodoprigor@gmail.com

Tlf.: 91746748

Mobil: 91746748


Lars Wold

Lars Wold

  • Piano/Keyboard

Epost: lars.wold@molde.kommune.no

Tlf.: 71253293

Mobil: 93882541


Leiv Skeidsvoll

Leiv Skeidsvoll

  • Baryton
  • Kornett - trompet
  • Tuba
  • Ungdomsstorbandet

Epost: leiv.skeidsvoll@molde.kommune.no

Tlf.: 71251508

Mobil: 92212592


Lena Haugen

Lena Haugen

  • Althorn
  • Baryton
  • Kornett - trompet

Epost: lena.haugen.mordal@molde.kommune.no

Mobil: 48000514


Linn Christine Wennersten

Linn Christine Wennersten

  • Fordypningstilbud teater
  • Juniorteater
  • Ungdomsteater

Epost: linn.wennersten@molde.kommune.no

Mobil: 99160036


Mai Cecilie Malones Venaas

Mai Cecilie Malones Venaas

  • Dans 1.- 2. trinn
  • Dans 3. trinn
  • Dans 4-5 år knøttedans
  • Dans fra 9.trinn

Epost: mai.venaas@molde.kommune.no

Mobil: 90918551


Matthew Thomas Barry

Matthew Thomas Barry

  • Althorn
  • Aspirantkorps
  • Baryton
  • Kornett - trompet
  • Trombone
  • Tuba

Epost: matthew.thomas.barry@molde.kommune.no

Mobil: 45688940


Per Kåre Fossum

Per Kåre Fossum

  • Cello
  • Klarinett
  • Kontrabass

Epost: per.kare.fossum@molde.kommune.no

Tlf.: 71251840

Mobil: 90137515


Rakel Hoem Rinde

Rakel Hoem Rinde

  • Babysang
  • Musikklek lørdag
  • Waldhorn

Epost: rakel.hoem.rinde@molde.kommune.no

Mobil: 91353876


Ramona Iren Wang Myren

  • Ingen fag

Epost: r_myren@outlook.com

Mobil: 95732555


Sara Pernille Ulvestadbakken

Sara Pernille Ulvestadbakken

  • Kor
  • Sang


Sindre Klykken

Sindre Klykken

  • Band - rytmisk elbass
  • Band - rytmisk gitar
  • Bandsamspill
  • Elbass
  • Kontrabass
  • Ungdomsstorbandet

Epost: sindre.klykken@molde.kommune.no

Mobil: 95940257


Stefan Bocken

Stefan Bocken

  • Klarinett

Epost: stefan.bocken@vestnes.kommune.no

Mobil: 91145893


Steinar Andreas Rinde

Steinar Andreas Rinde

  • Fele - folkemusikk
  • Fiolin
  • Orkester


Stig Rune Robertsen

  • Ingen fag

Epost: stigrobertsen@gmail.com

Mobil: 90073559


Synne Teiseth Norbeck

Synne Teiseth Norbeck

  • Band - rytmisk sang
  • Kor
  • Sang


Thale Jørstad

Thale Jørstad

  • Kor
  • Sang

Epost: thale.jorstad@molde.kommune.no

Mobil: 97139468


Tove Midtbø Moe

Tove Midtbø Moe

  • Kor
  • Sang

Epost: tove.midtboe.moe@molde.kommune.no

Mobil: 41210932


Vladana Nikolic

Vladana Nikolic

  • Kunst 3.-4. trinn
  • Kunst 5.-7. trinn
  • Kunst 8. trinn - 19 år

Epost: vladana.nikolic@molde.kommune.no

Mobil: 93875159


Øystein Heggstad

Øystein Heggstad

  • Piano/Keyboard

Epost: oystein.heggstad@molde.kommune.no

Mobil: 99726308


Åshild Melkeraaen

  • Ingen fag

Epost: aashild.melkeraaen@midsund.kommune.no

Tlf.: 71278708

Mobil: 90122742


Molde Kulturskole

 

Social links